Co oznacza wynik badania oka u niemowlęcia?

Witam mam takie pytanie moja córka ma 5 miesięcy jak miała 3 miesiące zauważyliśmy że ma taką biała plamke w oku udaliśmy się do okulisty dziecięcego w sumie to 3 lekarzy ja widziało i stwierdzili ze to jest takie coś że tentnic w oku która powinna się wchlonoc jak była Jeszce w brzuchu matki i że ta plamka nie jest w polu widzenia dziecka i nie przeszkadza jej to ale ma też w tym oku źrenice powiększona i to oko jest bardziej wylupiaste i wydaje się jakby było ciemniejsze i nie wiem co i tym myśleć niby widziało ją kilku lekarzy i powiedzieli to samo dodam że miała robione usg ciśnienie w oku sprowadzili wszytko ok

Jeżeli po konsultacjach lekarskich lekarze niczego nie stwierdzili to trudno mi doradzić coś więcej. Jednak jeżeli zauważyli Państwo zmianę wyglądu całej gałki ocznej - może warto byłoby jednak zrobić MRI oczodołu