Co oznacza wynik badania onkologicznego?

Jak interpretować wynik badania onkologicznego? Ang. Deep penetraiting dermatofibroma. Odczyny immunohistochemiczne: CD34(-). IM 0/10. Brak martwicy. Guz ogniskowo nacieka tkankę tłuszczową warstwy podskórnej. W linii dolnej wycięcia obniskowo brak marginesów tkanek zdrowych.

Lek. Tomasz Budlewski

Głęboko penetrujący włókniaki skory nie usunięty w całości , proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie