Co oznacza wynik badania osadu moczu w 8 tygodniu ciąży?

Witam, Jestem w 8 tyg ciąży i chciałam prosić o interpretację wyników badan które mnie zaniepokoiły: -Weryfikacja mikroskopowa osadu moczu: Nabłonki płaskie: pojedyncze [poj. wpw] Leukocyty: 10 - 20 wpw [0 - 5 wpw] Bakterie: bardzo liczne [nieobecne] - Jeśli chodzi o krew: MPV9,7 fl9,0 - 12,6 % neutrocytów76,0 %45 - 70 % limfocytów15,3 %20 - 45 % Monocytów6,9 %4,0 - 12,0 % Eozynocytów1,6 %< 5,0 % bazocytów0,2 %< 1,0 Czy powinnam jak najszybciej udać się do lekarza prowadzącego?

Lek. Tomasz Budlewski

Taksazana jest wizyta u lekarza zlecającego powyzsze badania , badania mogą świadczyć o infekcji dróg moczowych