Co oznacza wynik badania po usunięciu torbieli bocznej szyi?

Witam, w dniu 24.10.2017 miałam wykonywany zabieg usunięcia torbieli bocznej szyi. Proszę o interpretację wyniku badania histopatologicznego: opis makroskopowy: 1.2. Guz szyi po stronie lewej- torbiel 405x3, 5x1,5cm. 3. Węzeł chłonny 0,6x0, 5x0,25cm. Rozpoznanie histopatologiczne: 1.2. Cystis branchiogenes. 3. Lymphadenitis chronica.
Lek. Katarzyna Szymczak

Dobry wynik, torbiel skrzelopochodna. Nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam cz