Co oznacza wynik badania poziomu troponiny?

Dzień dobry. DzIś zrobiłam wynik na troponine : <0,006 ng/ml. Gdzie normy : zdrowi : <0,04, wartość odcięcia dla oceny ryzyka >0,1. A na dole jest uwaga : " Przy interpretacji wyniku należy zapytać pacjenta czy suplementuje biotynę. Biotyna może interferować w oznaczeniu. W przypadku braku korelacji wyniku ze stanem klinicznym pacjenta należy dokonać jego weryfikacji suplementacji na okres 5 dni " . Dodam , że suplementuje witaminy dla kobiet w ciąży i w tych witaminach w składzie jest biotyna. Moje pytanie brzmi co oznacza tą uwaga? POZDRAWIAM ;)

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie były objawy że zostały oznaczone troponiny? jaki zapis ekg?