Co oznacza wynik badania rezonansu magnetycznego serca?
Witam, Mam wynik rezonansu serca, na którym LV Ejection Fraction: 69%, RV Ejection Fraction 35%. Dlaczego te wartości są tak różne? Czy są prawidłowe?

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Frakcja prawej komory obniżona, sugeruję wizytę u kardiologa.
Pozdrawiam