Co oznacza wynik badania USG CI 90,26?

Witam, byłam dziś na badaniu usg, termin z om na 15/05/2017, z usg na 25/05/2017. Wskaźnik CI wyszedł 90,26, proszę o info co to może oznaczać i czy jest to w granicy błędu? dodam, że ten wskaźnik w styczniu br. wynosił 76 a w marcu 84,61. Jaka jest szansa że dziecko urodzi się zdrowe a dzisiejszy wynik jest po prostu zawyżony? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza prowadzacego ciąże po zapoznaniu sie z całym wynikiem Bedzie mozna coś więcej powiedzieć.