Co oznacza wynik badania USG gruczołu tarczowego?

Syn miał wykonane badanie USG płat prawy 22-16-56 mm v -10.2ml .lewy 14-24-56 V-10.0 ciesn grubość 5 mm Zaburzone echo struktura grzbietowym części L 2 I L3 z hypoechogenicznymi obszarami w tej okolicy wielkości do 6 mm Proszę o pomoc

Niestety bez informacji o pacjencie nie można interpretować wyników badań. W tym celu proszę udać się do lekarza prowadzącego diagnostykę lub tego, który zlecał badanie.