Interpretacja wyniku USG tarczycy i obrysy hypoechogenne
Witam prosze o interpretacje wyniku uzg tarczycy. Płat prawy o wymiarach: 17x18x63mm, (V=10ml.) zawiera kilka obszarów hypoechogenicznych echoniejednorodnycho wym. Do 4 x 3,5x4 mm (do II-III st. Unacz.) poza tym płat normoechogeniczny, unaczynienie w funkcji kolor doppler prawidłowe, obrysy prawidłowe, węzły chłonne wokółtarczycowe prawidłowe. Płat lewy o wymiarach 16,5 x 16 x 57,5mm, (V= 8ml.), zawiera kilka obszarów hypoechogenicznych echoniejednorodnych o wym. Do 4 x 3,5x4 mm

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Guzki do obserwacji. Kontrolne USG za 6-12 miesięcy.
Pozdrawiam.