Opis USG tarczycy i wynik TSH
Proszę o interpretację wyniku USG tarczycy. Gruczoł tarczowy położony prawidłowo, symetryczny, niepowiększony, o echu niejednorodnym z licznymi obszarami hypoechogenicznymi, bez widocznych struktur patologicznych i o wym. płat prawy 15x15x37mm, płat lewy 17x15x36mm, ciesn 3mm. TSH = 2,030. Ewa 34 lata

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, przedstawione wyniki są prawidłowe. Pozdrawiam.