Co oznacza opis badania USG tarczycy i płatów?

Co oznacza opis usg tarczycy : Węzina gr. Maks. :3mm Płat prawy o wym.: 39x12x13,vol:3,2cm3 Płat lewy o wym.: 38x13x13mm,vol:3,5 Gruczoł tarczowa niepowiększony. Miaższ obu płatów oraz cieśni niejednorodnej echostruktury, z licznymi drobnymi hypoechogenicznymi guzikami śr. Maks. 5 mm

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u endokrynologa i odpowiednia dalsza diagnostyka