Co oznacza wynik badania USG tarczycy u 26-latki?

Witam Jakis czas temu opuchla mi szyja z jednej i drugiej strony . Zalecono zrobic mi usg tarczycy . Oto wynik: płat prawy dl 51 plat lewy dl 45 , grubosc plat lewy 15 prawy 18 , szerokość ciesni 3,6 objetosc prawy plat 7,91ml , lewy 5,82 ml . Objetosc tarczycy 13,73 ml. Prosze o interpretacje wyniku czy wszystko rzeczywiscie w normie . Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jest jakiś opis węzłów chłonnych? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.