Co oznacza wynik badania w kierunku chlamydii?

Witam bardzo prosze o interpretaacje wyników na chlamydię trachomatis: Przeciwciała w kl. IgG 70,45 RU/ml (wnik ujemny, poniżej 16 wynik niejednoznaczny, 16-21,9 wynik dodatni, powyżej 21,9) CH. trachomatis kl. IgA 1,68 RATIO ( wynik ujemny, poniżej 0,8 wynik niejednoznaczny, 0,8-1,1 wynik dodatni, powyżej 1,1)

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie IgM? Opis może wskazywać na przewlekła infekcje konieczna wizyta u lekarza zlecającego
Powyzzsze badanie