Co oznacza wynik badania wątroby po usunięciu woreczka żółciowego?

Witam, 2 lata temu miałam usunięty woreczek żółciowy. Co roku robię usg jamy brzusznej (marzec br. drogi żółciowe nieposzerzone), a co pół roku badania wątroby z krwi (2 tyg, temu- bilirubina 0,47g/dl, AlT 27 U/L, AsT 21U/L, GGTP 29U/L, ALP 80U/L, Albumina 4,83g/dl. Cholestrol: 184mg/dl, HDL 51mg/dl, Trójglicerydy 118mg/dL. Wszystkie wyniki są w normie natomiast raz na jakiś czas pojawia się odbarwiony stolec: żółty, biały. Czy mam się czym martwić? Powinnam zrobić dodatkowe badania?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to wynikać z usuniętego pecherzyka żółciowego, jeśli nie ma innych dolegliwości i wyniki są w normie to raczej nie ma powodu do niepokoju.
Pozdrawiam