Co oznaczają te wyniki badań wątroby?

Hepatolog - nie zleca żadnych leków. Od 3 lat Armidex. Aktywność normalna. Przy wydmuchiwaniu nosa - często krew. Kamica żółciowa. PLT - 121 tys/ul, HGB - 13,50 g/dl, INR 1,38, PT 14,6, ALT 124 u/l, AST - 247 u/l, GGTP 553 u/l, albumina 4,5 g/d, ALP 76 u/l, bili. całko. 0,78 mg/dl, Immunog IgA oso - 447,50 , Immunog IgM os 274, ferrytyna 716,4 ng/ml, żelazo 45 ug/dl, Anty-PML ( ), P/C przeciwjądr. RATIO 0,39. P/C anty HBc tot. ( ), P/C HBS 40 Jakie leki zasugerować lek? Co oznaczają te wyniki?

Bez podania norm wyników laboratoryjnych (każde laboratorium z reguły ma inne) nikt Pani nie zinterpretuje podanych wyników badań. Proszę zawsze je podawać obok wyników.