Co oznacza wynik badania znamienia barwnikowego?

Witam. Mam 19 lat, otrzymałem własnie wyniki badania histopatologicznego wyciętego znamienia barwnikowego. Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu wyników, wiem już że to łagodne znamie, ale nie potrafie rozszyfrować reszty wyniku. Naevus pigmentosus dermalis. Excisio completa. HMB45 dodatnie, S100 dodatnie. Z góry dziękuje za pomoc

Witam , tłumaczenie wyniku: Znamię barwnikowe skórne. Wycięcie całkowite. Ps. szczegóły dodatniego HMB45 oraz S100 proszę omówić z operatorem!!! z.żurawski