Co oznacza wynik cholesterolu, MPV i leukocytów?

Witam odebrałam wyniki cholesterol całkowity 201 wiem że za wysoki martwi mnie MPV 13,0 leukocyty 13 pojedynicze kryształy szczawianu wapnia proszę o interpretację

Wyniki, np. leukocyty, w jakich jednostkach? Procentowych, bezwzględnych?
Jeśli chce się uzyskać odpowiedź na zadane pytanie, to należy zadać sobie trochę trudu i sformułować je precyzyjnie, zgodnie z zasadami gramatyki i logiki a nie pisać je na kolanie i bez rozumienia co się pisze.
Pozdrawiam.
wizytylekarskie.org