Co oznacza wynik gastroskopii 20-latki?

GASTROSKOPIA. Przełyk niezmienionym. Wpust ścisły, o prawidłowym napięciu.Jeziorko śluzowe skąpe bez przebarwień. Błona śluzowa dna żołądka o niezmienionym wyglądzie i nie p. W trzonie i antrum śluzówka lekko granulowana bez zmian ubytkowych - pobrano wycinki do oceny histopat.. odzwiernik obkurczony o prawidłowym napięciu .opuszkami dwunastnicy kształtna błona śluzową różowa bez nadzerek i owrzodzen. Cześć zaopuszkowa kształtna zmian nie wykazuje. Paulina 19l. Po co wzięli te wycinki do badań histopat. Czy jest coś tam nie tak ?

Lek. Tomasz Budlewski

widocznie zobrazowana śluzowka nie wygląda prawidłowo i należy sprawdzić czym może być taka zmiana konieczna wizyta u gastroenterologa