Co oznacza wynik gastroskopii 24-latki?

Witam mam pytanie dzisiaj jestem po gastroskopi, Pani mi w rozpoznaniu napisała zasadnicze wg skutku (K29.3) przewlekłe powierzchowne zapalenie żołądka. Dodam że w opisie napisane jest test CLO dodatni i jeziorko metne z domieszką żółci. Bardzo proszę o pomoc bóle jakie mnie męczą nie do zniesienia jak to wyleczyć dodam że nie jem już 6 dni tylko gorzka herbata i siemie lniane

Lek. Wojciech Zygmunt

Przewlekłe powierzchowne zapalenie żołądka charakteryzuje się przekrwieniem śluzówki żołądka i mogą mu towarzyszyć nieprzyjemne bóle w nadbrzuszu. CLO test dodatni świadczy o infekcji bakterią H. pylori. Domieszka żółci w żołądku świadczy o jej refluksie z dwunastnicy, co może być dodatkowym czynnikiem drażniącym dla żołądka.