Co oznacza wynik gastroskopii 39-latki?

Witam Bardzo prosze o fachowa interpretacje wyników gastrokopi.Wpust na wprost nie wydolny.Zoładek podatny na wydymanie perstytaltyka zachowana,jeziorko sluzowe zazółcone.W inwersji wpust nie wydolny na szer.instrumentu.W okolicy przedodżwiernikowej sluzówka zaczerwieniona pobrano wycinek do bad.hist.pato.odwziernik ksztaltny drozny.Opuszka i czesc opuszkowa bez zmian.Dodatkowo pisze ze rozpoznanie endoskopowe gerd

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na chorobę refluksowa wskazana wizyta u lekarza gastroenterologa