Co oznacza wynik gastroskopii 43-latki?

Co oznacza wynik gastroskopi Wpust wioski,ziejący .Linia z odcięta prawidłowo,nieregularna.nad linia Z obecne liczne ogniska błony sluzowej gruczolowatej Proszę o odp od czego są ogniska zapalne

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Lekarz wykonujący badanie podejrzewa metaplazję jelitową nabłonka przełyku. Jeżeli rozpoznanie potwierdzi się w badaniu histopatologicznym to konieczna będzie konsultacja w poradni gastroenterologicznej.