Co oznacza wynik gastroskopii u 19-latka?

Dzisiaj miałem gastroskopie i takie mam wyniki. Nie powiedzilei mi w szpitalu co mam dalej robić. Przełyk bez zmian.Wpust-Cechy GERD stopnia A wg.L.A, żołądek podatny na rozdmuciwanie, błona sluzowa zoladka bez zmian makroskopowych. . Odzwiernik drozny, kształtny. Opuszka dwunastncy oraz czesc zstepujace bez zmian. Endoskopia odwrocona j.w Dgn. GERD spodnia A wg.l.A Zalecenia: Wskazana konsultacja laryngologiczna

Wynik wskazuje na refluks żołądkowo-przełykowy. Należy udać się z nim do lekarza POZ, który ew. włączy leczenie farmakologiczne w zależności od nasilenia Pana objawów. Wskazana jest także konsultacja laryngologiczna.