Co oznacza wynik markera CA15-3 na poziomie 9,2 u/ml?

Co oznacza wynik markera ca15-3 na poziomie 9,2 u/ml?wynik ten jest po biopsji gruboiglowej vab(c50.0)po badaniu hist-pat przed operacja rozpoznanie rak inwazyjny gruczolu piersiowego NST,NHG1

Proszę omówić ten wynik z lekarzem,który zlecił badanie!!! Ja za mało wiem o chorobie,jej przebiegu i stanie obecnym, abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego!!! zż