Co oznacza wynik MR 34-latki?

witam otrzymałam wynik rezonansu magnetycznego. Nic z niego nie rozumiem. Nierówności powierzchni stawowej kłykcia bocznego kości piszczelowej z dyskretnym zagłębieniem, widoczne jest niewielkie poszerzenie w wymiarze poprzecznym nasady bliższej kości piszczelowej. Nierówności powierzchni guzka bocznego wyniosłości międzykłykciowej. Płytka bruzda międzykłykciowa. Rzepka przyparta bocznie TT-TG 1,6cm. Nieco większa niż fizjologicznie ilość płynu w zachyłku nadrzepkowym. Zbiornik płynu średnicy 1 cm w kaletce brzuchato-półbłoniastej. Niewielki obrzęk ciała Hoffa=y. Płszcz płynu ku przodowi do ACL. Znaczne ścieńczenie i nierówności powierzchni chrząstki szklistej na przedniej powierzchni stawowej kłykcia przyśrodkowego kości udowej. Róg przedni ML nieco mniejszy o niejednorodnie nieco wyższym sygnale. Przy jego dolnej powierzchni widoczne są niewielkie zmiany obrzękowe, bocznie od niego zbiornik płynu średnicy 0,9cm odpowiadający torbieli przyłąkotkowej. Nie wykazano prawidłowego więzadła łąkotkowo-udowego. Na wizyte muszę jeszcze trochę poczekać, a opis mnie zaniepokoił. Proszę o podpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

czy był jakiś uraz? proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ortopedy, po bezpośrednim badaniu i łącznej analizie historii medycznej i powyższego wyniku będzie można zalecić dalsze postępowanie.