Co oznacza wynik MR 39-latki?

witam.mam wynik rezonansu magnetycznego proszę o pomoc w rozczytaniu.badanie zostało wykonane w sekwencji SE (T1-sag.cor) FSE (T2-cor.sag)Chrząstka rzepki zwłaszcza w zakresie powierzchni przysrodkowej nieznacznie pogrubiała o jednorodnym ale podwyższonym sygnale T2,.Widoczne również niejednorodne pogrubienie chrząstki stawowej kościudowej stawu udowo-rzepkowego.w jamie stawu udowo-rzepkowego niewielka ilosc wolnego płynu śródstawowego w odc.przyśrodkowym.

MRI do interpretacji klinicznej, po badaniu Pacjenta jakie bóle?, drętwienia ?? Jaki stan ogólny; waga, inne schorzenia? Jaki tryb życia ? Opisane zmiany zwyrodnieniowe Do omówienia z Lekarzem leczącym który zna pacjenta! Ważny wywiad, objawy, wyniki badań; Pozdrawiam i zapraszam