Co oznacza wynik MR kolana po upadku?

Witam ostatnio mam kłopot z kolanem ponieważ upadła i zrobiłam prywatnie rezonans ale nie znam się co oznacza zwiększoną ilość płynu w jamie stawowej zgromadzonej w w schyłku nadrzepkowym że znacznym pogrubuony błony masowej. Skąd płynu w podrzepkowej głębokiej. Zmiany zwurodnieniowe w sprawie udowo-rzepkowym z osteofitam ikrawedzi powierzchni stawowych oraz cechami chondrommalacjill/lol chrząstki przedziału rzepkowo- ludowego pionową szczelina pęknięcia w obrębie rogu tylnego w obrębie tylnego lekarki przysrodkowej..lekotka boczna że zmianami degenaeracyjnymi...zmiany chondronalacyjneII/III chrząstki oraz II w zakresie łokcia przysłowiowej kości ludowej w dole podkolanowym widoczna kostką dodatkową fabella poza tym w zakresie układu kostnego zmiany zwurodnieniowe o cechach lokatorzy stawu kolanowego z osteofilami krawędzi powierzchni ustawowych

Opisano wiele nieprawidłowości, nie wynikają one tylko bezpośrednio z urazu - niestety mam za mało informacji o Pani, proszę iść z wynikiem do ortopedy. Niezbędne jest badanie lekarskie