Co oznacza wynik MR kręgosłupa 29-latki?

Witam,proszę o odpowiedź czy to bardzo poważne, wyniki rezonansu:"Obecny jest szczątkowy krążek międzykręgowy na poziomie S1/S2. Na poziomie L4/L5 stwierdza się symetryczne uwypuklenie krążka miedzykręgowego ,które modeluje worek oponowy i korzenie nerwowe.Na poziomieL5/S1obecna jest mała wypuklina krążka międzykręgowego modelująca worek oponowy.W zakresie kanału kręgowego na poziomieS1 widoczne jest owalna przestrzeń o sygnale płynowym o wymiarach1,4x1,0cm o charakter torbieli oponowej Tarlova

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Konieczna łączna interpretacja powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim