Co oznacza wynik MR kręgosłupa 32-latka?
Badanie MR uwidoczniło przepuklinę tylno-boczną lewostronną na gł 2,5mm krążka międzykręgowego Th5-Th6 oraz na gł. 2mm Th6-Th7, która uciska worek opony twardej,a także wypuklinę pierścieniawłóknistego krążka międzykręgowego Th8-Th9,która modeluje brzyszną powierzchnię worka opony twardej.

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
jakie są objawy? czy to cały opis?wskazana łączna ocena powyższego badania z bezpośrednim badaniem lekarskim. czy był jakiś uraz?