Wynik badania MR kręgosłupa 25-letniej osoby do analizy

Witam, mam 25 lat. Zrobiłem Rezonans magnetyczny i wyszło: Kyfoza piersiowa pogłębiona w odcinku środkowym i zniesiona w odcinku dolnym. Obniżenie intensywności sygnału i wysokości krążków międzykręgowych Th4-Th6 i Th7-Th9. Drobne centralne protruzje krążków Th4,Th5,Th6 z dyskretnym modelowaniem brzusznej powierzchni rdzenia kręgowego. Portruzja Th7-Th8, na 3mm z modelowaniem brzusznej pow. rdzenia. Portruzja Th8-Th9 na 2mm, modelowaniem worka oponowego" Jak bardzo poważne są to zmiany ?

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił zmiany zwyrodnieniowe oraz chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię.
Wskazana konsultacja z neurologiem lub neurochirurgiem celem ustalenia dalszego postępowania,

Pozdrawiam.