Co oznacza wynik MR po stłuczeniu barku i nadgarstka?

dzień dobry otoz w maju zeszlego roku przewrocilam sie upadajac na lewa strone stluklam bark i nadgarstek lewej reki ,wynik MRA zwyrodnienie stawu barkowego i naderwane sciegna nadgrzbietowego 4 cm ale od pazdziernika zaczely dretwiec mi 2 palce maly i sredni zrobiono mi test i nerwy sa ok ,MRA odcinka szyjnego jest nie mozna odczytac bo sie ruszylam ale znowu od stycznia zaczol dretwiec mi palec wskazujacy i duzy .mieszkam w UK i lekarz nie moze postawic djagnozy.Co to moze byc bo juz nie dzaje rady .dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u neurologa lub neurochirurga, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.