Co oznacza wynik rozpoznania żołądka?

Proszę mi odpowiedzieć czy wyniki rozpoznania histopatologicznego są dobre.Fragmenty błony śluzowej żołądka z przewlekłym( ) nieaktywnym naciekiem zapalnym.Metaplazja jelitowa( ).Zanik(-).Dysplazja(-).Bakterie spiralne( ).Cztery fragmenty tkankowe średnicy po 0,3 cm

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana wyniki świadczą o przewlekłym zapaleniu błony śluzowej żołądka. Zawsze taki wynik powinien ocenić lekarz, który skierował Pana na badanie.