Co oznacza wynik RTG bioder i poziom żelaza?

Mam 20 lat. Wynik Rtg bioder : pochrzestna sklerotyzacja stropów panewek biodrowych Wynik badania EMG : Pacjentka zalicza się do grupy chorych na polineuropatie lub neutropenie - drugi lekarz neurolog stwierdził że wynik badania jest dobry po wykonaniu EMG Wynik Rezonansu Mag. Szyji : dyskopatia szyjna na poziomie c3 -C4, z kifoza na poziomie c4-c5. Hemoglobina i ob w normie. Walczę ze spadkiem żelaza udaje się je podbić zastrzykami zastrzykami na pół roku i spowrotem wynik żelaza to 20-35.

Ma Pani zaburzenia uwapnienia kości, obszary słabej gęstości kości. Z opisu wynika, że przyczyną może być anemia. W kręgosłupie szyjnym tendencja do niewłaściwego ustawienia głowy (wysunięcie do przodu) to powoduje zamiast fizjologicznej lordozy wystąpienie kifozy. Problemy do rozwiązania przy współpracy z fizjoterapeutą.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki