Co oznacza wynik RTG miednicy 20-letniej osoby?

Witam, mam 20 lat i na zdjęciu RTG miednicy stwierdzono u mnie : Obniżenie szpar stawów biodrowych, sklerotyzacja podchrzęstna dachów panewek biodrowych. Do tego zauważyłam, że puchną mi kostki oraz bolą nogi, plus okropny trądzik na czole. Do jakiego lekarza mam się udać żeby pomógł mi coś ustalić i jakie badania mam zrobić? Czy kwalifikuje się do operacji? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Zmiany opisane w RTG nie mają związku z obrzękiem kostek oraz trądzikiem. najlepiej aby lekarz rodzinny zlecił podstawowe badania morfologia, bad. moczu i kreatynina, zmierzył Pani ciśnienie. Problemy trądzikowe leczy dermatolog. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.