Prośba o interpretację RTG stawów biodrowych u 30-letniego mężczyzny
Witam Państwa, dziwne przeskakiwanie w stawie biodrowym. Po zrobieniu RTG stawów biodrowych otrzymałem następujący opis: Stawy biodrowe 75kv i 19mas. Mierne przewężenie szpar stawowych stawów biodrowych ze sklerotyzacją stropów panewek. Kości miednicy i stawy biodrowe RTG w normie. Czy jest to coś poważnego ??? Dodam że jednocześnie od 2 lat mam problemy z kregosłupem odcinka lędźwiowego, który często pobolewa i czuje w tym miejscu poranne zesztywnienie. BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA WSZELKĄ POMOC.

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Radziłabym z wynikiem badania skonsultować się z ortopedą, który zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam