Co oznacza wynik testu obciążenia glukozą u 25-latki?

Witam proszę o interpretacje mojego wynimu krwi : Glukoza na czczo -- 4.1 mmol/L Glukoza po obciążeniu 75g po 1 godzinie --3.5 mmol/L po 2 godzinach --4.1 Insulina przed ociążeniem -- 9.7 uIU/ml Insulina po obciążeniu 1 godz - 25.6 uLU/ml Insulina po obciążeniu 2 godz -30.6 uLU/ml

Szanowna Pani,

Proszę z wynikiem iść do lekarza, który zlecił Pani wykonanie powyższego badania. Prowadzi on diagnostykę problemu, więc dokona też analizy wyników oraz zaproponuje dalsze postępowanie.

Bez informacji klinicznych o pacjencie nie da się niestety interpretować wyników badań. laboratoryjnych.