Co oznacza wynik TK odcinka lędźwiowego kręgosłupa?

Zwezenieprzestrzenil4_l5okolnewypuklinytarczodl2dol5 zaznaczony ucisk w zachyłka ch korze niowychkanalu kreqowgo i worka oponoweqo ucisk obu korzeni nerwowych i l4 oraz praweqo l3 w otworach m/kreqowych na skutek obecności nadbudowy kostnej na kraw/wyrostków stawowych konflikt wyrostków kolczystych odl4 dos1 Tomografii od/ledzwiowy

OPIS MRI jak wyżej; niewielkie zmiany
Opis badania to za mało; Do interpretacji klinicznej
Trudno ocenić bez badania ; Jaki ogólny stan zdrowia, objawy bólowe?
wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam