Co oznacza wynik USG dróg rodnych 23-latki?
Czy wynik badania jest prawidlowy Trzon macicy w przodozgiety , jednorodny echogenicznie o wym.38x36mm. Endometrium nieco niejednorodne gr.6.6 mm. Jajnik prawy o wym.30x18 mm, prawidłowy. Jajnik lewy o wym. 29x17mm, prawidłowy. Zat.Douglasa-ślad płynu. Byłam wtedy w 13 d.c cykl mam co 26 dni czy to wynik prawidlowy i co oznacza endometrium nieco niejednorodne zaznaczam ze mialam dwa miesiące temu lyzeczkowanie

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Według lekarza ginekologa wynik badania jest prawidłowy. Jeżeli ma Pani wątpliwości lub niepokojące objawy, to zawsze może Pani skorzystać z opinii innego lekarza ginekologa.