Prośba o interpretację badania ginekologicznego u 20-latki

Prosze o interpretacje badania. Macica o gładkich obrysach , jednorodna echogenicznie. Trzon macicy w przodowzgieciu o gr. 26 mm. Endometrium symetryczne o gr 6.9 mm.OM:16.09.2014r. Jajnik prawy o wym. 37*26 mm z pecherzykiem o śr. 24 mm. Jajnik lewy o wym. 38* 23 mm o strukutrze drobnotorbielkowej . Zatoka Douglasa wolna. Pecherz moczowy prawidlowy. wiek :20 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wydaje się być prawidłowy. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.