Co oznacza wynik badania usg ginekologicznego?

Co oznacza wynik badania usg ginekologicznego:trzon macicy jednorodny echogenicznie o równym obrysie, wielkości 46x34 mm. endometrium wydzielnicze o grub.12,5 mm obie warstwy. jajnik lewy 40x36 mm zawiera drobnych pech pecherzyków jeden o śr:26 mm. prawy jajnik: 48x36mm zawiera obszar o jednorodnej echogenności gęstego płynu śr:32 mm, zmiana bez patologicznych przepływów naczyniowych. jama douglasa -wolna. Co to oznacza? proszę o jakąś informację

Lek. Tomasz Budlewski

Ciezko powiedzieć ponieważ jest tylko jeden wymiar tego płynu . Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa