Co oznacza wynik USG genetycznego w 12. tygodniu ciąży?

Dzień dobry, jestem w 12 tc i wczoraj miałam robione usg genetyczne. Parametrami, które mnie niepokoją jest tętno płodu - 174ud/min; łożysko - tylna ściana nisko;wymiar dwuciemieniowy (BPD) - 18,0 mm. Wizytę u lekarza prowadzącego mam dopiero za miesiąc i chciałam zapytać, czy mam się umówić wcześniej, czy wszystko jest w normie na tym etapie ciąży. Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Czy lekarz wykonujący badanie coś wspominał? Jak wyglądają inne parametry ?