Co oznacza wynik USG miednicy?

Witam, u mojej 3 letniej corki w opisie badania usg widnieje: "w miednicy w rzucie kosci krzyzowej guzicznej widoczny jest obszar hipoechogenny o wymiatach3.3x2.4 cm niejednorodny - obraz nie jest jednoznaczny moze odpowiadac obecnosci petli jelita". Zalecono kontrolne usg z 7 dni po lepszym przygotowaniu dziecka. Niestety tak sie zestresowalam tym badaniem,ze kompletnie nie pamietam , co doktor do mnie mowila. Bede bardzo wdzieczna za komentarz.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Dziecko przede wszystkim powinno być na czczo. Dzień wcześniej normalna dieta, lekkostrawna.