Co oznacza wynik USG piersi 46-latki?
Witam, Miała USG piersi, wynik jest niepokojący. Po stronie lewej pojedynczy granicznej wielkości węzeł chłonny, o zachowanej zatoce ponadto po tej stronie jeden z węzłów chłonnych wykazuje nierównomierną grubość kory- w biegunie bocznym szer, 4 mm vs 1 mm pozostałej części węzła- zmiany bliznowate? -do wczesnej kontroli USG. Co oznacza ten wynik?

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna kontrola i dalsza diagnostyka a jakieś dolegliwości ? Jaki opis piersi?