Co oznacza wynik USG połówkowego u osoby w ciąż?

witam mam pytanie dotyczace wczorajszego usg polowkowego jestem w 20 3 tyg ciazy czy odchylenia cereb wskazujace na 19 1 RAD wskazujace na 21 0 sa w granicach normy to najwieksze odchylenia od normy

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się z cała dokumentacja dotychczasowymi pomiarami. Proszę udac się do lekarza prowadzącego
Ciąże