Co oznacza wynik USG tarczycy 60-latki?

otrzymałam wynik z USG prawy płat tarczycy 18x17x53mm i objętość 8,9cm,lewy płat 18x2x57mm objętość 11,7 cm.W środkowo-dolnej części lewego płata widoczne dwie sąsiadujące ze sobą struktury lito-płynowe o lącznym wymiarze 17x14x29mm.Typ II unaczynienia zmiany w opcji CD.prawy płat widoczne normoechogeniczne ognisko śr.6 mm z ubogoechową otoczką na obwodzie.Struktura tarczycy jednorodna.TSH0,74 . Czy jest to niepokojący wynik ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i decyzja o dalszej diagnostyce