Co oznacza wynik wymazu z pochwy u 33-latki?

witam, zrobiłam wymaz z pochwy , wynik jaki dostałam to: candida spp. - średnio liczne, staphylococcus epidermidis liczne. W warunkach zwiekszonej ilosci dwutlenku wegla Gardnerella vaginalis - nie wyhodowano. Streptococcus agalactiae - nie wyhodowano. Posiew miałam robiony ze wzgledu na wykrytą grzybicę pochwy. wtedy to lekarz przepisał mi macmiror 500 oraz Pimacufort, które sprawiały, że jeszcze bardziej mnie wszystko piekło, wiec po 4 dniu odłożyłam i stosuje juz 2 dzień Albothyl, po którym dopiero poczułam ulgę. Lekarz zakał mi jeszcze 2 razy smarowac roztworem gencjany. Czy to wystarczy do wyleczenia i pewnosci ze nie zarażam? Moge prosic o interpretacje wyników posiewu?

Proszę zastosować leczenie, po jego zakończeniu można powrócić do aktywności seksualnej o ile nie będzie objawów. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.