Jakie są interpretację wyników wymazu z pochwy?

Proszę o interpretację wyników wymazu z pochwy. W warunkach tlenowych flory bakteryjnej patogennej nie wyhodowano. W warunkach zwiększonej ilości dwutlenku węgla wyhodowano Gardnerella vaginalis. Opis preparatu barwionego metoda Grama Leukocyty - średnio liczne Nabłonki- liczne Pałeczki G /- - nieliczne Clue cells - brak Organizm Gardnerella vaginalis Lactobacillus spp. ŚREDNIO LICZNE Pozdrawiam, Kinga

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i dalsze postepowanie diagnostyczno lecznicze