Co oznacza wynik z cytomegalii?

Witam, chciałabym prosić o wyjaśnienie mojego wyniku z Cytomegalli Cyromegallia IgM: 0,96 Cytomegallia IgG: 143,66 Jestem w trakcie planowania ciąży i chciałbym wiedzieć czy mam się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można dokładnie się wypowiedzieć , prawdopodobnie wyniki świadczą o dawniejszym zakażeniu czyli nie groźnym dla ciąży