Jaka jest interpretacja wyników różyczki?

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników różyczki. Igg 133.70 IU/ml Igm 0,29 COI Czy oznacza to, że jestem zarażona wirusem różyczki? Jestem w 7 tygodniu ciąży i trochę się boję ponieważ niesie to za sobą poważne konsekwencje. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można się dokładnie wypowiedzieć . Wyniki raczej świadczą o dawniejszym zakażeniu lub szczepieniu. Proponuje udac się do lekarza prowadzącego ciąże sadze ze dla pewności oznaczyć awidnosc