Co oznacza wynik zniesionej lordozy szyjnej?

Zniesiona lordoza szyjna z wytworzona kifoza.Umiarkowane zwężenie przestrzeni miedzykregowej C5C6 z niewielki spondylofitami na krawędziach przednich i tylnich trzonow kregow: na tym poziomieumiarkowane zmiany zwyrodnieniowe w stawach unco_vertebralnych, poglebiona kifoza piersiowa. Co to oznacza? ZPowazaniem Lidia

Lek. Tomasz Budlewski

oznacza iż doszło do zniekształcenia kręgosłupa i konieczna jest wizyta u ortopedy i określenie możliwości terapeutycznych.