Co oznacza wysokość trzonów kręgowych szyjnych prawidłowa?

Witam. Zniesiona lordoza szyjna Wytworzenie łagodnej kyfozy na c4./c5 Wysokosc trzonow kregowych szyjnych prawidłowa Dehydratacja i umiarkowane obniżenie wysokosci krążków c3/c4 c4/c5 i c6/c7 z towarzyszącymi zaostrzeniami na krawędziach trzonow Szerokopodstawna,obustronna,wypuklina krążka c3/c4 modeluje worek oponowy Pośrodkowa wypuklina krążka c4/c5 uciska worek oponowy Szerokopodstawna obustronna wypuklina krążka c5/c6 uciska worek oponowy Szerokopodstawna obustronna wypuklina krążka c6/c7 uciska worek oponowy oraz umiarkowanie zwęża lewy otwór modelujac odpowiedni nerw Proszę o konsultację czy mam się denerwowac .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja neurochirurga i określenie możliwości terapeutyczno diagnostycznych